Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

digiturk reciver yardim

deoyna

Newbie
slm arkadaslar bende digiturk uyeligi var uyeligi yaparken beraberinde reciver da aldim cunku iyi bir resiver verirler diye ama onlar bana ilk cikan eski reciver larindan bir tane gonderdiler ve ben bunu geri gondermek istiyorum benim kendi kullandigim smart enigma diye bir reciver var bunun kart okuyucusuda var ama digiturkun kartiylan calismiyor bunun icin reciveye her hangi birsey yuklemem lazimmi bilgisi olan arkadaslar varsa yardimci olurlarsa sevinirim tesekkurler

Zuletzt bearbeitet:
AW: digiturk reciver yardim

kimse birsey yazmamis ama ben halletdim genede sagolun :aha:

demekki kimsenin bu konusla bir bilgisi yokmus....yoksa eminim yardim ederlerdi....sen nasil cözdün bu konuyu???? burda bizimle paylasirsan, herkesin kulagina küpe olur....sende onlara yardim etmis olursun....!!!!

slm kardes birazcik benim hatamdan kaynaklanmis :) yani recive nin softverisini guncelledim calisdi ben eski kanallar acikken yuklemisdim enson guncellemeyi ondanmis. ama genede yardim edebilecegim birseyler olursa seve seve :thank_you:

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Merhaba bora1907 kardes,
bir konusamadik msn de seninle ya.
Bu arkadasa bir yere daha bunun aynisi yazmis.
Ben de bir anlam veremedim onun icin yazdim.
Acaba o birsey demek istedi de ben mi anlayamadim diye.
Baska birsey yok yani.
Sen nasilsin.
Saygilar
seko

Zurück
Oben