Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

digitürk kartim yandi

cakmak123

Newbie
digitürk cw euro kartim cccamda yandi digitürk türkiyeden irdeto kart ve cihaz gönderecegiz dedi .
benim sorum irdeto kart sonra dreamboxta cccamla calisirmi cs olurmu olmuyorsa digitürke kartiniz calismiyor deyip cikis vermeyi düsünüyorum.

AW: digitürk kartim yandi

digitürk sana git türkiyeden irdeto card al dedi.....

inanmam...

türkiyedeki abonelik yaparsan burda kullanmak icin YASAK...!!!! kaldi geriye burdakiler sana git türkiyeden al diyor....inanmasi güc valla freund....

isin sonunda onlarda uyanik, irdeto karti CS ile calistirmak zor oldugundan öyle yap diyorlar....

neyse kolay gelsin sana

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Slm Bora usta

Cakmak123 yazisinda yazmamis ki digitürk ona gitsin TR den alsin diye??

@cakmak123 nasil yani senin Kartin yanmis? Digitürk seninle dalga geciyor
senin kartin yama diye birsey yok aynisini benimle de yapmak istediler yok sana Irdeto kart ve yeni Reciver gönderecegiz ve üstüne benden 50€ para istediler. Banada ayni oyunu yapmak istediler ve su an Mahkemeye verdim onlari.Ben Aboyu senelik ödemistim ssenin Abon nasil???

Saygilar
Samy1

Slm!
Benimde iki tane cw kartini blocke ettiler aynisini dediler, yeni kart ve kutu gönderecez 50 € karsiliginda, kabül etmedim! Fristlos Kdg. verecem ve aylik ödemeleri durduracam, bakalim ne diyecekler bana!

ben arastirdim avrupadan artik irdeto karti aktif edip gönderiyorlarmis cihazlan beraber kart gönderdikleri cihazla evleniyor ve sharing olmuyor mus bilginize
bizden en son 195,- euro karta para istediler kavga ettik telefonda ciks verecegiz ve tr den aktif olmamis kart getirtmeye bakacagiz
selamlar

sende ozaman sat-shop`lardan al kardes....koy dreamboxuna, tikir tikir calissin....

avrupada cw kart aboneligi halaa veriolar yalnizca kart aboneligi bilginize

kafalrina göre karti kapatiyorlar ve haber vermeden. telefon ediyorsun ve sadece sana diyorlar yeni kart ve yeni receiver!! alternativ birakmiyorlar!!

saygilar ve selamlar

goya benim kart internete bagli oldunu tespit etmisler ve iptal etmisler

simdide frankfurtan yeni kutu ve kart göndercekler oda 50 euroyu gönderirsem ben senelik 285 eruro ödemisdim 4 ay daha vardi bitmesine

tam hafda sonu kapatilar ...telefon aciyorsun digitürk e ,,,eeeee neymis evendim bilgisayar gectiniz yetgili kisiler sizi aricak ....tam 3 kere aradim iki gün üzerine tr den telefon geldi ....

aptalca sorular soruyorlar

sizin kulandiniz kutunun markasi ne?
kutunuzu internete bagliyorumusunz?
birkac soru da soruyorlar

ondan sonra diyorlarki kartiniz internete bagli oldunu tespit ettik ve kartiniz serar gördü yani kartinizi yaktik demek istiyorlar.....

simdi ben ne yapim
yeni karti alimi almimi bilmiyorum .....

ya kardesim sen kartini almanyada almandin mi?
yani Digitürk Euro dan aldin,... Türkiyedeki Digitürke ne oluyor,...
ikisi ayri sirket, Digitürk Euro almanyaya kayitli olan bir sirket,... ve alman kanunlarina göre sana bu uydu alicisini kulanacan diye diretemezler....

birde herhalde benim tahminim dogru,... sadece parayi pesin ödeyen kisilerin kartini kapatiyorlar,... daha hic aylik ödeme yapan birisinin kartin kapandini duymadim...

ben avusturyadanim ve yeni kutuyu kartlan simarladim
hele bi gelsin bakalim onunda caresi var su an tr den dt ve ds aliyorum

tabiki eger o karti hal edersem kesinlikle senelik ödemicem

aylik ödeme yapacam

Zurück
Oben