Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Digitürk karti calismiyor

badboysforever

Ist gelegentlich hier
Selam arkadaslar,

bugün itibari ile digitürk cryptoworks kartim calismiyor. Digitürkeuro yu aradim biraz evvel, ve cevap olarak su geldi: Suan kartinizin sifrelemesi ile bir sorun var, ama teknik servis suan yok, sizi yarin ararlar.
Kesin bana irdeto karti vermek istiyecekler.
Sizce ne yapayim? Bu konu ile alakali tecrübesi olan varmi?

Tesekkürler...

AW: Digitürk karti calismiyor

evet live674,

aynen öyle yapmak istiyorlar. Bugün tr den aradilar, simdide dteuro ile görüstüm. Böyle diyor:
Sizin karta sinyal geliyor olmasi lazim, dedim yok olmuyor. Diyorki, ozaman böyle problem yasayan müsterilere 50€ irdeto karti ve Receiver veriyoruz. Yarin yine haberlesecegiz.

Dedigin gibi, yine kahve yolu gördündü millet.

Yok yok bu böyle olmaz, bende gider telekomdan alirim. Gevur yesin parami.:)

Herkese simiden gecmis olsun...

eger dreamboxun varsa.info dan bakabilirsin.dreambox ip:16001 yaz cikan sayfada entilets yazan yere bak orda sinyal geliyomu gelmiyomu görürsün.

hayir,o senin kartinin o tarihler arasi o chid lere acik oldugu anlaminda.
handled burasi önemli.
handled 1105(1105) ecms and 119(21) emms
burasi sende nasil,bakipta buraya yazi ver.
handled de sinyal geliyomu o önemli.

parantez icindeki degil,gelen önemli.gelen varmi handled e ,varsa sayet signal aliyosun.parantez icindeki senin kartinin cevabi.
scam yükle,sabaha kadar lig tv üzerinde beklet.
baska carende yok gibi.
selam

tamam ustam...bi deneyeyim...tesekkürler...insallah olur...yarin haber ederim...

ben cccam2.14 kullaniyordum...scam le cccam arasindaki fark ne?

Arkadaslar eger size irdeto kart satmaya kalkarlarsa istemiyoruz deyin ve avukata gideceginizi söyleyin.

Birde eger Türkiyeden ariyorlarsa s.k.ir cekin serefsizlere,..
Türkiyedeki Digitürk ve burdaki Digitürk Euro ayri sirketler. Siz kartlarinizi Digitürk Euro dan aldiniz, ve Digitürk Euro Alman Kanunlarina göre Hareket etmeli. Vertrag in arkasinda yani AGB lerde hem Türkce hemde Almanca olarak hic bir yerde Rezerve zorumlulugu yazmiyor.

Sizin Vertrag bitene kadar da o Sözlesmenin arkasinda ne yaziyorsa o gecerlidir,... eger bu aylarda Uzatmis olsaniz bile halen eski AGB ler gecerlidir.

Tam bu sekil söyleyin, eger halen diretiyorlarsa telefonda iki gün müdet verin ve acilmaz ise Avukatinizla görüsmelerini söyleyin. Acmadilar mi, gidin elinizdeki Vertrag la avukata, bakin avukatin Mektubu eline ulasinca nasil aciyorlar. Birde rahat olun, böyle bir durumda Avukat parasini da Digitürk ödeyecek mecbur.

Kendinizi ezdirmeyin, ben valla bekliyorum benim karti kapatmalarini ^^
Arkadasinkini iki ay oldu kapattiklari, avukata gerek kalmadan geri actilar,... Sadece ciddi oldugunuzu gösterin.

Haklisin imranli,

her konuda. Dedigin gibi ikisi ayri sirket. Resmen birbirlerinin yaptiklarindan haberleri yok ya. Bakalim yarin yine telefon edecekler. Yine haber ederim...

iyi geceler

Zurück
Oben