Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Digitürk equiepment degisimi

AW: Digitürk equiepment degisimi

Arkadaslar, benim anlamadigim bir konu var, oda su: CW cogu kiside kapatilmis durumda, kapatilmayanlarda var ama hala piyasada. Peki bu "aktif" ve kapatilmayan kartlarin neden bazilari aciyorda bazilari acmiyor?

Bide bütün CW kartlarinin kapatilacagi söyleniyordu, ki bende bu yönde düsünüyorum. Kesin bir tarih mevcutmu acaba? Zaten bu gidisle LigTV daha dogrusu yayinci kurulus böyle bir lige bu kadar para yatirdigina bile pisman olmustur, oh olsun derim sahsen. Bide üstüne sifreleme sistemi yenilemesi eklenince giderler bayaga bir artti sanirim, gelirler ise geriledi...

selam,

bunun aciklamasi kolay.

cw kartlar da zamaninda degistirildi.
cesitli versiyonlari var bunlarin...bazilar calisiyor bazilari da calismiyor.
ayrica sistem digisikligi de,bu sene gerceklesecekmis.
adamlar bunun üzerinde calisiyorlar zaten.

ayrica sen onlarin gelir ve kayiplarini dert etme....onlar ne yaptilarini biliyorlar.

En sonunda sinirlendim iptal ettirdim valla, ama bu senenin sonuna kadar odeyecegiz.
Adamlar bilerek sinyali kesiyorlar CW kartlarinda. Aradim hemen saniyesinde acildi. Tek bildigim bunu kafalarina koyduklari ve CW yok olacak belki 1-2 ay ama gidecek.
Soyle Receiver ve modulu bedava yolluyorumlar ama uyelik bitince geri verirsen yok veri vermem diyorsan parasini aliyorlar ama cok fazla birsey degil.
Yani bu isin suyu cikti artik. Tek bilmek istedigim eger birgun gelirde türkiye kartlari modul ile calisirsa. 2 Ci plus modulu calistiran receiver ve sistemler olacak mi :( Gitti Star ve Kalan D. !!!
Saygilarimla
Seko

slm arkadaslar bende türkiye karti eski simdiye kadar calisiyordu birden bire daha olmuyor 7 derecede hepsi calisiyor ama 42 derecede ligtv olmuyor neden acaba bilen varmi

neyapabiliriz baska care varmi ,baska yolu olmasi lazim bazi kisiler yeni kartlari calisdiriyorlar.bizde mümkün degilmi simdi yeni karmi almamiz gerek

forum yazan arkadaslar sözde 2000tl karsiligi veriyorlarmis.simdi hic bir sansimiz yokmu daha 7 derecede oluyor 42 drecede olmuyor ne sacma birsey .simdi benim kart 6 ay daha calisirmi 7 derecede

Ne yani CW kartlarini bu hafta sonu kapatacaklar öyle mi? O zaman ben de kalan 6 aylik parami geri isterim...

Kardesler bana yeni irdeto karti geldi ve Ci+ modulü ama ekranda CW (d00), Irdeto (664) yazisi geliyor ve hicbir Digitürk euro kanali acilmiyor, benim Ci+ özelligli receiverm var (technisat s1+) ve 42° üzerinden cekiyorum, bügün 3 kere Digitürkü aradim, adamlar (3ünde kadin cikdi, bi b*k dan anladigi yok (bence)) durmadan kabloyu cikar ve 30dk bekle diyorlar en sonunda beni yarin onlarin technikeri ariyacal mis, bakalim ara masa mecbur iptal edecegz

selamlar...
bu degisim olayinda, kontrat i iptal eden varmi sizden ve para iadesi alan oldumu ? parayi pesin ödeyenlerden ?
bana mektup geldi...bizi arayin hesabi...
ben demek istiyorum onlara...ben herhangi bir degisiklik kabul etmiyorum...kartimi geri gönderiyorum ve ödemis oldum gelecekte yayin almadim süresi icin ona göre para iadesi istiyorum....

bilgi alirsam cok güzel olur...

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

slm arkadasim,

kabul etmezler, bi kurus da geri vermezler, sözlesme var , denedim kontrat i hatirlattim , degisiklik sart diyorlar,
benim zoruma giden bi dandik alet , dt 8001 cok takiliyor kendi kendine kapaniyor yayin aarasi.

burda boykot da fark etmez, tr veye almanya da kartlar degistiriliyor.

digi ile kontrati bitirmek isteyen, senelik abo biterse bi daha ödeme yapmayin, gelen smslere , gelen tellere cevap vermeyin para almadiklari zaman kapatiyorlar.

dikkat edilecek bi konu daha var.
kart degisikligini söyluyorlar, yeni receiver diyorlar .... burda dikkat !!!
receiver 3 cesit normal dt 8001 receiver ve 2 cesit hd receiverler.
hd receiverlere para istiyorlar normal receivere istemiyorlar.

hd aldiginiz an kontrat i yeniliyorlar dikkat edin.

normal receiver de para almiyorlar ödeme yok kontratin senelik gecerli oluyor.

saygilarla

bilgi icin cok sagol ! Vatan sagolsun ;-)))

simdilik o zaman bunlardan normal bir receiver alirim...ve hemen iptal ederim...artik...

bende Dreambox var...bu CI+ modül ler Dreambox la galiba calismiyor !?!
ve eski bir Nokia D-Box 1 var, bunlarda modülü cikartip baska bir modül takma olayi vardi...acaba ona bunlar modülü olurmu ?

CI+ modül e para istiyorlarmi ? bir avantaji olur mu ?

adam akili bir receiver tavsiye edebilirmisin, bu CI+ modülü takabildim...HD olmasina gerek yok...normal receiver yeterli...;-)

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

arkadasim, ligi seyretmek istiyorsan dreambox u modulu zarti zurt u unut, hic masraf yapma, onlarin göderdigi aleti ben dream7020 vcr i ne bagladim, almanlara bakinca , dt 8001 kapatiyorum, türklere bakmak istersem dream i kapatiyorum, kabli cikarmana gerek olmuyor, yani twin lnb ye ve kablo dösemene gerek yok. alternativ su an böyle, insallah yakinda ilerleme olur , receiver koleksiyonlarini ortadan kalkar.

saygilarla VATAN

Zurück
Oben