Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Digitürk CW bazi kanallar olmuyor

G4hak

Ist gelegentlich hier
Selam Arkadaslar,
bende orjinal CW karti var. Bugüne kadar HDler haric tüm Kanallari problemsiz izleye biliyordum. Bugunden itibaren tüm MovieMaxlar calismiyor. Herhalde I2 ye karti yollicaklar gibi gözüküyor..

iyi günler.

AW: Digitürk CW bazi kanallar olmuyor

slm,

scam varsa bir kac dakika onunlan calistir belki bir kac emm alamadi kartin
gecen fb macinda benim kartda gitmisdi.

selamlar

Merhaba Arkadaslar ,

digitürk Irdeto kartini Dreambox okutmanin yolu varmi acaba ?

eger elinde eslenmemis kart varsa ozaman oscam ile olur ama
eslenmis kart ise ozaman sana boxkey rsakey lazim mis.

Allah DT´yi bildigi gibi yapsin, serefsizler....son 3-4 haftadir ne Fenerbahcenin nede Trabzonun maclarini izleyebiliyorum. CW bi geliyor bi gelmiyor, gelincede acmiyor ne hikmetse. Ama duyduguma göre bu olay üyelerin lokal kartlarindada varmis, eger gercekten dogruysa cok aci bir durum, yazik......DT umarim bu zaman periyodunda (süper lig haklarina sahip oldugu dilimde) insallah iflas eder, yabanci bir yayinci kurulusa versinler bak adamlar süper ligi tek yayin üzerinden nerelere getirirler.

Gercekten ,

su Digitürk e karsi baska bir sirket cikmadi nedense , su an Türkiyede TiVibu var Türktelekomdan , malesef yalniz Türkiyede sunuyorlar , Avrupaya da acilsalar insanlarin oraya akin edecegini düsünüyorum !

neden cs üzeri bakmiyorsunuzki? kartlarla ugrasiyorsunuz bos yere...

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Usta, bizde burda baska birseyden bahsetmiyoruz herhalde. Sana gönderen arkadasin karti acmiyorsa yayini sen nasil acacaksin? CS üzeri su an mac esnasinda anlasilan tek irdetolar acabiliyor yayini, CWler yavas yavas temelli kapatilacak gibi.

selam arkadaslar aranizda digikarti calisan varmi paylasmak icin peer ariyorum bende lokal kd türkpremium var ve astra3a uzeri dvbs2 olarak
calisiyor bana 7 veya 42 dereceden lazim

slm, digiturk irdeto karti turkiye den almanyaya getirsem calisirmi? artik cw karti vermiyor digiturk

Bende Cryptoworks Karti var ve hic bir Macda kapanmadi. Sizin Kartlara EMM geldiginden eminmisiniz. Bir sürü Arkadas var CW Karti olan hepsi tikir tikir calisiyor.

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Birkac hafta önce EMM geldiginde bile olmuyordu ama mac basladiktan 20 dakika sonra falan aciliyordu. En son Fenerbahce macini mesela izleyebildim, EMM gelir gelmez acti. Ama malesef lokal olmasi gereken karttan ne yazikki EMM gelmiyor, "shares" listesinde ama görünüyor. CW kartlari arasira update edilmesi gerekli diye birseyler okumustum gecenlerde, acaba ondan kaynaklanabilirmi lokalden EMM gelmemesi?

emm eger aciksa neden gelmesin local e? Dedigim gibi emm ler geldigi sürece hic kapanmaz. Bütün Lig boyunca 1 kere bile kapanmadi. sen neyle okuyorsun karti cccam mi oscam mi? Bence sorun ayarlarda.

Kartin neyle okundugunu bilmiyorum, cünkü kart bende degil, lokal olarak paylasim aliyorum.....tahminimce CCcam´dir herhalde. Birkac haftaya kadar tikir tikir oluyordu, hicbir sorun yoktu ama bir Fenerbahce macindan sonra birden EMM gelmemeye basladi....

Zurück
Oben