Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Digi tv

StrikeOne

Newbie
Registriert
24. November 2008
Beiträge
9
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
Kao prvo zdravo svima.Dosta sam citao forum i razne teme i moram se odmah zahvaliti Muratiju u ime nas svih "telki" koji su novi ili se ne snalaze u svemu ovome. Stvarno se trudi da objasni i pomogne!!!:4:

Ja namjeravam da otvorim ovaj digi tv i molio bih ako ima neko listu svih kanala koji se mogu dobiti okretanjem antene na thor (i naravno ubacivanjem key),pogotovo nasih sa ex yu podrucja.:7:

I interesuje me koji je nacin kodiranja na digi tv (nagra,videoguard...?)
 
AW: Digi tv

Hvala na brzom odgovoru! Znas li mozda jesu li sva tri (osnovni,rumunski,madjarski)paketa obuhvacena ili samo jedan od njih.
 
AW: Digi tv

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


Pozdrav i tebi

Zahvaljujem se na Komplimentu i dobro nam dosao na ovaj nas Forum
evo pogledaj ovde https://www.digital-eliteboard.com/threads/19122 procitaj malo imas sve za Digi Tv Kljuceve Frekvencije svih kanala,sto se tice sta se moze gledati na Digi Tv moze sve kao Rumunski Madzarski i Nasi Kanali,ako ti bude trebalo jos sta samo se javi......

Pozdrav Murati
 
AW: Digi tv

:DHvala stari!
Reci mi molim te jos ovo, neki spominju Thor a neki Intelsat.Jel to jedan te isti satelit ili...?
U svakom slucaju ja imam H@ad sd790 BP i bez problema sam nasao sve i ubacivanje kljuca je funkcionisalo.HVALA:4:
 
AW: Digi tv

Ma nema necmu samo uzivaj.
Jeste to je sve isto jedna mala razlika Intelsat je W 1° a Thor W 0,8° ali u supstini je sve isto.........
 
AW: Digi tv

Vozdra svima.Opet mi se stvorio problem!Juce sam nasao Thor a danas sam stavio motor i nema sanse da ga ponovo nadjem.Kod ostalih satelita mi se cak signal popravio ali Thor...Nalazim mu signal negdje u blizini Hotbirda i kad nastavim dalje da trazim,nista.Ima li ko kakvu ideju?
 
AW: Digi tv

Ako si pravilno podesio polozaj na motoru, zatim u resiveru tacan polozaj mjesta gdje se nalazis, ostalo je samo fino podesavanje odnosno uporedivanje signala istocnih i zapadnih satelita
 
AW: Digi tv

E to nisam uradio,u recieveru podesio tacan polozaj gdje se nalazim.To nisam nikad radio.Moram prvo da potrazim tu opciju u recieveru. hvala
 
AW: Digi tv

Novi kod za digi tv,,,
N 2111 00 / 7D 2A 50 4E 4B F5 FF 15 B9 02 DC F9 01 76 C0 90 15 / 04 / 2009
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Digi tv

cao svima imali neko mozda od vas novi kodovi za digi tv vec tri dana pokusavam da ih otvorim i ovaj kod sam ubacio,,:read:
N 2111 00 / 7D 2A 50 4E 4B F5 FF 15 B9 02 DC F9 01 76 C0 90 15 / 04 / 2009,,,,,..... ali i on ne radi...pozdrav DAKI2009:boredom:
 
AW: Digi tv

Zdravo darki,probaj ovaj,trebao bi da radi

DigiTV (1°W) 15.04.2009
ident 2111 [Nagra2]

DigiTV (1°W) Key 00: 7D 2A 50 4E 4B F5 FF 15 B9 02 DC F9 01 76 C0 90
 
Zurück
Oben