Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Digi tv nova karta pomozite

Moki

Ist oft hier
Registriert
13. Juli 2010
Beiträge
108
Reaktionspunkte
15
Punkte
18
Koja kombinacija je najbolja za Digi tv N3 1880 u DM800 HD ili na pc linux ubuntu + smargo.
Trebalo bi da kartica moze da radi i update posto je originalan box unisten prilikom iscitavanja RSA i BOX keya.
Dakle kombinacija Digi tv + emu + update
 
AW: Digi tv nova karta pomozite

1880 najbolje radi na sboxu,a to za update je malo zamuljeno sada bez originala!jedino kada stane,na mgcamdu da ukljucis au i da ih zoves da aktiviraju,prethodno se raspitaj sta pokazuje na ekranu na originalnom resiveru kada se to desi, i tako da im kazes,jer to pitaju...ja imam digi srb,u hr nekako drugacije pise to na ekranu...zaboravio sam!
 
Re: AW: Digi tv nova karta pomozite

U SBOX-u je najbolje da je drzis, ako ne uradi update, mozes je drzati u bilo kom drugom digijevom risiveru i uradit ce ti update, iako nije uparen sa tin risiverim.
Provereno na hunday HSS-1160NA, imam 3 komada i jedan je unisten, i na drugom je vrsio update. Na TV-u nista se nece pojaviti jel nije uparen sa tim risiverom, ali kada sam ga stavio u dream i pogledao u entitles vidi se da je napravio update subskriptije

PS. Nemoj cekati dok kartici ne istice subskripcija, stavi u drugi digi risiver barem mesec dana ranije.
 
AW: Digi tv nova karta pomozite

Dali Sbox ili Oscam prepoznaju kartu ikako ako nije unesen BK i RSA?
 
AW: Digi tv nova karta pomozite

prepoznaju,al mozes da se slikas bez bk i rsa!
 
AW: Digi tv nova karta pomozite

ma to mi je jasno. samo me zanima dali pokazuje kartu.
 
AW: Digi tv nova karta pomozite

Mozes li mi reci kako radis update u sboxu?
Hvala
 
Zurück
Oben