Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Digi HR Update ..

AW: Digi HR Update ..

Je moze neko podvrdit da Digi karta 1802 koja ide preko Oscam pa onda na Cccam da vuce emm (update) i produzje se dalje bez da bi je mora stavit u Orginal receiver.
 
Koliko ima važeči entitelments?
Kod mene na karti ima 8.
Do jučer su svi bili do 11.9 pa sam stavio da vuče update i sada imam 7 entitelments do 11.9 a jedan je do kraja ove godine.
Znači samo je jedan produžijo. Koliko vi imate entitelments??
 
AW: Digi HR Update ..

Ne radi. Vidis gore da imam probleme. Nisam uspio napraviti update kartice. Danas cu ih zvati da mi puste autorizaciju.
 
AW: Digi HR Update ..

Ima li netko jos ideju za update:

Zad sam ih zvao, i pustili su mi autorizaciju opet ali kazu da je kartica 100% aktivna. Pratio sam EMM, napisalo ih je 35 i onda stalo. Opet nista. A tetka mi je rekla da moram biti pokraj resivera i reci joj sta tocno pise na ekranu. A moj resiver vise ne postoji..
 
AW: Digi HR Update ..

Samo da javim da mi je uspio update s newcs_1.62/mgcamd_1.27. Ali sam ih morao zvati da puste i onda je trajalo 15-20min.
 
AW: Digi HR Update ..

ooo Zdravo svima koliko vas ima :)

Evo kod mene je oped zivnula ova tema .. i vec sam dobijo sedu na glavi od nje ..

Dakle Digi HR je prestala da radi ..

-Probo sam skoro sve kombinacije .. da povuce EMM
-Zvao ih par puta .. da puste signal
- I proradi mi Eurosport .. Tv1000 i jos neki sitni kanali .

Ali nikako nece rtl, nova , cmc . z1 .. itd ... uglavnom nasi ...

Imam ovih Entitlemets samo 6
i vaze do 03.06.13


Da li je neko imao slicni problem ...

Trenutno bombardujem kartu .. Citam sa sbox ... i spojim clienta preko mgcamd ... uzalud ....

Dakle Eurosport i osale strane kanali rade .. ali nasi necu ....


Help :(:(
 
AW: Digi HR Update ..

Zdravo druze...

Pokusaj da ostavis na Novi preko noci..i vidi sta se dogadza..
zasto nekoristis org box za update??
 
Probaj originalini receiver i nek ti još jednom pošalju aktivaciju.
 
AW: Digi HR Update ..

Orig Resiver je u Banani ....


Kako ukljucim digne se i onda napravi Software Update.... Trazi OTA ... i onda unknow Error .. Tako da nista od njega ...

@Murati .. Probat cu ga ostaviti preko noci na Novoj ...
Do sada sam ostavljao na Eurosport ili RTL ..

A moze li biti i razlog sto imam samo 6 Entitlemns .. a bili su 7 !

... E da jos jedno pitanje ...
Kolega mi ima isti resiver od Digi TV ..

Da li bi radila moja kartica kod njega u njegovom resiveru ...
ili to nije moguce radi BK & RSA ??
 
AW: Digi HR Update ..

nazoves ih i kada te pitaju sta pise na na ekranu ti im reci"vasa kartica je istekla" a na dreamboxu ili gde ti je vec karta prebaci na sbox/mgcamd i cekaj kada ti puste aktivaciju i proradice.
 
AW: Digi HR Update ..

a aktivaciju onda moram da stavim na rtl ili novu ??? ... Jer Eurosport mi radi ..
 
Zurück
Oben