Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

De unde veniti din romania?

Status
Für weitere Antworten geschlossen.
AW: De unde veniti din romania?

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

willkommen-27935.gif


Bine ai venit.

O fi curs multã Bere la chef, si Mici de la Grãtar. MMMMHHHH. :hell
 
AW: De unde veniti din romania?

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Acum v-am gâsit.....data viitoare cind facem chef o sa va anunt mai devreme....noi sintem pe aici prin zonâ cam 35 din România,facem chef românesc de 2ori pe an....(toti avem Digi tv:hell...oare cit timp incâ???)
 
AW: De unde veniti din romania?

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Am un Toshiba REGZA 91cm diagonal LCD TV si nu am probleme cu calitatea nici la Focus nici la Gigi.
Am o T90 ca Antenã si merge foarte bine, aici în Oberfranken, dar nu stiu cum merge la tine în Mitelfranken . :smoke: :hell
 
AW: De unde veniti din romania?

Eu am sculele din semnatura inclusiv T90 de pe timpul cind nici nu se stia in Germania de ea ,am adus-o din Luxemburg si nici macar ala care le vindea nu stia cum se monteaza.Ca calitate a imaginii vad eu comparativ ARD,ZDF,BBC sa zic buna pina in f.buna si DSF de exe. proasta . Digi pe Dream800 e undeva pe linga DSF ca calitate a imaginii (pt.mine.)deci mai mult proasta decit buna.De acea am intrebat.
 
AW: De unde veniti din romania?

Eu nu vorbesc de calitatea semnalului ci de calitatea imaginii PAL trensmisa de DIGI , Focus , Max......Eu nu vad decit Digi si dupa parerea mea calitatea imaginii este ca PORCUL.Deci si DSF,N-TV......de exe. au imagine PAL ca porcu. Imagine buna (de exe.)au ARD;ZDF;BBC.
 
AW: De unde veniti din romania?

Calitatea imagini e la fel nu vad diferente la romäni doar ca digi e mai popular cu Gsp-urile si Digi film 1 & 2
Eu am Digi - Focus - Max - Dolce
 
AW: De unde veniti din romania?

Ok si comparativ cu canalele ARD,ZDF,RTL,BBC1,2,3 pe 28 °est cum este imaginea lor dar pe Tv Plasma s-au LCD ? (eu la Digi ma uit numai la SPICE...)
 
Status
Für weitere Antworten geschlossen.
Zurück
Oben