Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dbox2 Settingliste

mrkin

Ist gelegentlich hier
Registriert
14. Februar 2009
Beiträge
39
Reaktionspunkte
2
Punkte
28
Pozdrav

Imam problem sa ubacivanjem liste kanala u dbox2 sat sa MD-Image-om.Svaki puta kada ubacim novu listu i aktiviram je ne otvara ni te kanale(Kanal nicht verfügbar).Tek nakon suchlaufa na reciveru pronadje ih i onda je u redu ali nisu sortirani naravo po mom cejfu. Proba sam i sa Boqet Wizardom i sa Sat editNeutrino i uvijek isto.Vjerovatno nisam programe dobro nastelovo.
Drugi problem je -Box mi ne nalazi sve kanale kada napravim suchlauf npr. na Thoru ne mogu da nadjem Digitv a sa drugim reciverom i istom antenom ide bez problema.
Ima li neko kakav savjet?

Hvala i pozdrav
 
AW: Dbox2 Settingliste

Zdravo mrkin,sa D-box nisam bas neki specijalista,pricekaj dok nas Kolega @motubma bude Online,on je Specijalista za D-box :hell
 
AW: Dbox2 Settingliste

Da ne otvaram novu temu ali imam isto problem sa pravljenjem liste za DM600.
Prvo sam pokusao sa dreamboxeditom ali kad sam sve uredio(izbrisao nepotrebne kanale) i poslao na PC pa kad sam pokusao vratiti na DM(startovao box nanovo) nista se novo nije promjenilo.
Izbrisao sam sve radio i daten ali kod novog startovanja box-a svi su radio stanice ostale neizbrisane.
Pokusao sam i sa bouguet wizart setup ali slicna stvar kao sa prvim.
Kad pokusam brisati preko daljinskog on se izbirse ali kod novog startanja DM pojavi se !!!!(uzvicnik) na tim kanalima ali je ipak gledljiv
Sigurno pravim negdje gresku ali gdje??? trebam tek da je nadem....hvala za svaki savjet i pomoc
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Dbox2 Settingliste

Zdravo,Probaj ako tije Dream prekljucen na Net,da preko bluepanela sa gemini servera skines Settings za Resiver imas vise vrsta..
 
AW: Dbox2 Settingliste

napokon sam sinoc rijesio problem
greskica je bila kod mene jer sam trebao potvrditi na dreambox neu laden
hvala murati
 
Zurück
Oben