Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

D-Smart DMM 800

Status
Für weitere Antworten geschlossen.

wiges

Newbie
Selam d-smarti Dreambox 800 de nasil karti yakmadan calistirabirim,
bloker filan varmis bunu nerden bulabilirim

AW: D-Smart DMM 800

d-smart kartini orjinal receiverinden haric biryerde kullanirsan yakarsin, dikkat et....blocker dedigin aleti internet üzeri alabilirisin....google`den dene.....elimde su an adres yok ama derhal hal etmeye caliscam....

google tarattim ama bloker olaninda karti yanmis , ve 250 -300 YTL arasi bu bloker denen seymis.
Yok mu bunun bir caresi biktim su dandik kutudan:(

aynen dedigin fiyat....ve garantisi yok yanmicak diye....simdi ben sana bunlari bastan deseydim, bana küfür ederdin, bu ne anlar yahu derdin diye kendin gördün ve buldun....

simdi ben bu karti pc de server kurup ordan versem dreamboxa ve EMM almasini kapatsam sadece ECM yollucak, cünkü bazi boardlarda okudugumu göre karta atak yokmus sadece karti randevuya cagiriyormus , mesela randevu zamani org. Box kapali ise acilinca yapiyormus bu olayi,
sence olurmu öyle, cünkü pc deki kart okuyucuya canaktan sinyal gelmiyor yani onlara göre Box kapali, ve kart kapaninca yine Org. boxuna koyup acilmasini beklemek.

Olurmu sence

dedigin gibi olur....ama dikkat edecegin seyler var....pc`de tv kartin yoksa hangi sinyallari "cözecek" diye bilmez....onun icin o sinyalleride devam vermez....

senin bu dedigin yöntemle inan birkere denedim, ayarlamasi coook zor....becerdim ama gel bana sor birkere daha yapabilirmisin diye....hem benim denedigim kart, kebap`ti....D-Smart karti degildi....valla yakarsin sonra ugras babam ugras....

selamlar....

Persembeyi bir atlatalim cimbomum turu gecerse birakirim.... yok yenilirse denerim pc de nasil olsa uefa maci disinda önemli bir sey yok D-smart ta

Selam Arkadaslar!!!!
Benim Dreamboxda 7020 D-Smart Karti yandi EMM Bloke olduhu halde!!!!!
Simdi Marta Türkiyden yeni karti alacam ve Gidi Gidiyor dan bir
Blocker ismarlayacam Arkadaslar denemis (7Ay simdi Kadar) calisiyormus:hell
Sadece Kart Kapaninca Orginal Boxa Activliyor Bilginise:thank_you:
Star 2001

iyide bloker cok pahali 300ytl.... 3 tane kart alirim o paraya...
ama sen bilirsin belki daha ucuzunu bulursan haber ver bana

aynen öyle....bencede daha cok pahalli....orjinal receiverde izlerim daha iyi....sonra bakilir caresine....

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Sen ne yazdigini biliyormusun?

Link Removed AW: d smart karti DM 800 de calisirmi?
1. d-smart kartini orjinal receiverinde calistirdiysan, baska receiverde calismaz...
2. d-smart kartini sharing yapmak istiyorsan blocker lazim...(yaklasik 300tl)...
3. pure eazybox gösteriyor evet haklisin ama 2. sene ne olcak, yada server takildiginda kanallar göstermediginde kimi aricaksin???
4. baska forumlarin reklamini burda lütfen yazma, yasaktir...
5. irdeto karti dreamboxlarda blue-cam modul ile calisiyor...

Yardimci olabildiysem bir Tesekkürü fazla görmeyin....Tesekkür buttonuna basin...Sagolun Varolun

bir kere original receivere takmassan yanmaz yaziyorsun ardindan original receivere koyup update edilmeli simdi durem nasil?

orjinal kartini d-smartin verdigi receivere takarsan baska receiverde calismaz......d-smartin karti NDS o karti sharing yapmak istiyorsan bloker takman gerek.....normal izlemek istiyorsan kendi dreamboxda misal newcs yüklüyorsun receivere kart calisiyor.....simdi anladinmi.....

irdeto kartinla karistirma irdeto, cryptoworks kartlari digitürkün......

d-smartinki ise NDS....

hadi kolay gelsin....

NOT: sharing yapmicaksan, ben orjinal receiverine takarim ordan izlerim.....en azindan sorunsuz 100% calisacak....

Status
Für weitere Antworten geschlossen.
Zurück
Oben