1. Diese Seite verwendet Cookies. Wenn du dich weiterhin auf dieser Seite aufhältst, akzeptierst du unseren Einsatz von Cookies. Weitere Informationen

Cyfra-

Dieses Thema im Forum "Polsat/Cyfra PayTV" wurde erstellt von DigiPolak, 2. März 2013.

1. DigiPolak

DigiPolak Stamm User

Punkte für Erfolge:
    48
    Beruf:
    Umweltverschmutzer in der Chemischenindustrie :D
    System kodowania Seca Mediagurad od 01.01.2014 zostanie wyłączony! Czyli, wszystko już jasne jak słońce.

Od 15 lutego 2013 roku prepaid Canal+ Start, Canal+ Kompakt są niedostępne w sprzedaży!!!
    Od 30 czerwca 2013 roku prepaid C+ na kartę zostaną niedostępne w sprzedaży.

Więc od 1 stycznia 2014 system Seca Mediagurad [0x0100] będzie wyłączony!!!

Nowa platforma NC+ będzie korzystała od początku z systemu kodowania Conax [Pairing Hardware] oraz przejściowo Nagravision [Pairing Hardware].

Więcej w temacie na forum.

źródło: sat-elita.net.pl

2. phantom

Nervigen User Advertisement

3. czutok

czutok Best Member

Punkte für Erfolge:
    113
    AW: Cyfra-

no to nawet i dobrze ze sie kaczy moja umowa z cyfra , a nke mam na nastepne 18 miesiecy , i teraz tez wiadomo dlaczego cyfra nic nie robila z systemem , wszyscy nowi dostana poprostu nowe karty i ze strony cyfry bedzie wszystko ok , a w scharingu potraci sie tysiace kart :emoticon-0136-giggl

predzej czy puzniej wszystko pujdzie w pizdu i bedziemy patrzec tylko na czarny obraz :whistle2:

4. DigiPolak

DigiPolak Stamm User

Punkte für Erfolge:
    48
    Beruf:
    Umweltverschmutzer in der Chemischenindustrie :D

LIKE:good:

5. anton1963

anton1963 Hacker

Punkte für Erfolge:
    63

mosz racjo @czutok kedys pujdzie wszystko w pizdu,az zas ktos cos nie wymysli:emoticon-0138-think

6. czutok

czutok Best Member

Punkte für Erfolge:
    113

zaloze sie ze jak wyjdom pierwsze nowe karty , to wsyscy dostanom sraczki ze to koniec sharingu , i znowu ci co troche lepiej sie na tym znajom juz teraz zacierajom rece , bo kasa za wyciagniecie boxkeya sama do nich przyjdzie :emoticon-0149-no:

a jak wszyscy wiedza ze cyfra nie bawi w dlogie wymiany kart , miesiac , dwa i po problemie

wszyscy nowi klienci bedom dostawac nowe karty z modulem albo recivierem ( oczywiscie zparowane ) , a ci co maja stare karty bedom se mogli uzywac jako drapaczki do szyb albo podkladke pod kufel ( tak jak z szachownica bylo )

oni sie nie pierdolom ino robia , ludzie i tak i tak zaplacom wymiane kart , ci co maja n-ke z boxkeyem to sie ciesza , ci co cyfre to bedom plakac , juz widze ile bedzie zamian abonamentow z cyfry na n-ka :emoticon-0136-giggl

ah jak to dobrze ze moja cyfra sie kaczy w czerwcu , a n-ka na 18 miesiecy jest podpisana i zaplacona :whistle2:

normalna paranoja , zlodziejstwo na kazdym kroku , i to w bialy dzien :emoticon-0136-giggl

7. darius1

darius1 MFC Digital Eliteboard Team

Punkte für Erfolge:
    0

to napewno :) niewiem czego sie bac , ci ktorzy teraz maja np: Sky +Polsat VOD to beda mieli tez dalej C+ jak sie ma dobre dojscie do bedzie jasno a jak ktos robi tylko kase to bedzie mial troche mniej kieszonkowego.

8. czutok

czutok Best Member

Punkte für Erfolge:
    113

powiedzmy szczeze

ci co na tym robia kase , to olewajom koszty wyciagniecia boxkeya , bo se sciagna z tych co nie maja ani pojecia ani kasy na wyciagniecie boxkeya , wiec zarobia znowu zlodzieje :emoticon-0149-no:

abonamentow ubedzie na jeden schlag w cyferce , bo oplaty wysokie i teraz jeszcze extra koszta za boxkeya , zato przybedzie na CS i zebrakow na forach co bedom chcieli za friko albo jakims schmelzem za full wymieniac :emoticon-0149-no:

ja kundiguje w czerwcu moja cyfre i zostaje przy polsyfie i nce , poczekamy zobaczymy , komu co pierwsze zgasnie , i jak to sie rozwinie , do stycznia zostalo tylko 9 miechow , a czas nie h....j stac nie bedzie :emoticon-0136-giggl

nowa cyfre w abo moge wziasc kiedy chce , to akurat najmniejszy problem , tylko czy sie bedzie oplacac ??

9. darius1

darius1 MFC Digital Eliteboard Team

Punkte für Erfolge:
    0

najgorsze to ze programow w h...j a na WE nic ciekawego nie leci a kosztuje.

10. czutok

czutok Best Member

Punkte für Erfolge:
    113

tyz prowda :emoticon-0136-giggl

a jak popatrzysz na kodowanie na kazdym programie to w zasadzie styknie 1 full i wszystko leci , jak tera oddom cyfra to bedzie mi ino brakowac canal+ , reszcta sie wszystko powtazo , jeszcze trocha i ten nowy nc+ lyknie

polsyfa i bedzie zas 1 dupno platforma telewizyjno co bedzie miec 100 programow , i nic do ogladania

ale , najlepiej poczekac i obejzymy live co wymyslom , a nie 9 miechow predzej spekulowac

11. anton1963

anton1963 Hacker

Punkte für Erfolge:
    63

hmmm,mie starczom 4 kanaly sport,action,sex i heavy metal,reszta mogom wylaczyc :emoticon-0136-giggl

12. warpboy

warpboy Hacker

Punkte für Erfolge:
    43

moja cyfra konczy sie w kwietniu.......pomimo tych " zlych" wiadomosci przedluze Abo. o rok

zobaczymy co bedzie w grudniu/styczniu

do tego czasu cieszmy sie :hell

13. warpboy

warpboy Hacker

Punkte für Erfolge:
    43

Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży i logistyki w nc+, poinformował, że najdłuższe obecnie zawarte umowy z klientami wygasają za około półtora roku. Do tego czasu każdy z nich będzie musiał zdecydować czy chce przejść do nc+. Jest około 100 tys. abonentów z ofertami zarówno platformy n jak i CYFRY+

czyli za rok bedzie juz tylko nc+ :emoticon-0132-envy:

14. czutok

czutok Best Member

Punkte für Erfolge:
    113

mowilem , ale nikt niechcial wiezyc

jest dokladnie to samo co bylo z cyfrom i wizjom , tylko ze wtedy wizja znikla calkiem a cyfra zostala , teraz zniknie cyfra i N-ka a zostanie NC+

ja oddaje karte cyfry i mam ich gleboko w dupie , karta n-ki jeszcze oplacona , wiec poleci narazie dalej , a potem za 200 zl. to oni mi moga lodzika z przelykiem zrobic , zostane przy polsyfie ( z tego co czytam to nie tylko ja )

polsyf juz rece zaciara na nowych klientow

NC+ to poprostu zajebista wpadka i pleita , tylko jeszcze o tym nie wiedza

15. warpboy

warpboy Hacker

Punkte für Erfolge:
    43

nie chodzi tylko o kase........nc+ jest parowany polsat tez .
    to co mi zostalo ?

tylko TNK i to bez HD :emoticon-0106-cryin

16. czutok

czutok Best Member

Punkte für Erfolge:
    113

ja mam cyfre full , polsyfa full , n-ke full , wiec narazie zostaje przy n-ka i posyf , cyfra za 2 miesiace odpada

cyfra bedzie od stycznia parowana , wiec odpada kapletnie

oddaj cyfre , wes polsyfa z boxkeyem i po klopocie

polsyf tera bedzie na 100% robil promocje bo dostana duzo klientow

cyfry nie przedluze bo nie ma sensu wiecej , i jestem szczesliwy ze mi sie kaczy za 2 miechy

jak w n-ce przegna palke z cenom to tez oddam to w pizdu i zostane tylko przy polsyfie

crocketme gefällt das.

Diese Seite empfehlen