Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

cum facem jtag hss-5160na

nikos73

Newbie
Registriert
13. September 2010
Beiträge
24
Reaktionspunkte
3
Punkte
3
am plasat aici doua foto de la decoderul meu hss-5160na si intreb la toti care va pricepeti mai mult ca mine ce pot fi cei doi conectori insemnati .cel de la com 3 duce la procesor mai mult faptul ca se vede in lipiturile de la acest conector ca a fost utilizat . cineva de aici de pe forum @gtdorin a prezentat o fotografie cu acel com 3
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
si se pare ca si in aceasta foto com 3 lipiturile sint diferite de celelalte de pe placa .Aici concluzia mea este ca aceasta ar putea fi calea prin care poate fi facut jtagul astept de la toti cei ce sinteti asi in electronica sa faceti o sugestie si chiar de a da concurs la o posibila rinominare a pinilor de la acest com 3 VA MULTUMESC!
 
Zurück
Oben