1. Diese Seite verwendet Cookies. Wenn du dich weiterhin auf dieser Seite aufhältst, akzeptierst du unseren Einsatz von Cookies. Weitere Informationen

cardsharing podforum

Dieses Thema im Forum "Ostalo" wurde erstellt von paradox_, 18. April 2010.

1. paradox_

paradox_ Elite User

Punkte für Erfolge:
    0
    ta sekcija je odskora za mnoge clanove nevidljiva,nadam se da ce sefovi dati objasnjenje sta je potrebno po tom pitanju,jer mi se javljaju i ljudi sa preko 50 postova koji tamo nemaju pristup,a ja im nemogu pomoci niti znam sta i kako se desava!

narog_n gefällt das.
  2. phantom

Nervigen User Advertisement

3. murati

murati Super-Moderator Digital Eliteboard Team

Punkte für Erfolge:
    113
    Beruf:
    Reitten
    AW: cardsharing podforum

zdravo ..

Kao sto ste vec Primjetili da mnogi djelovi CS Sekcija ovde na nasem Forumu nisu vise dostupni,radi se vec na tome da se donesu neke odluke o tome,kako cemo dalje da radimo na tome,kao sto svi znate daje CS malo postala Skakljiva stvar,pa zelimo Broj Citalaca da smanjimo...
    vise o tome bice ovde objasnjeno..

narog_n und Borko23 gefällt das.
  4. narog_n

narog_n Best Member

Punkte für Erfolge:
    113

po mom misljenju se pojavilo previse payserver-a. ja licno poznajem 4 covjeka koju su trenutno prikljuceni na nekave servere iz bosne. to je kao svojedobno sa reciverima koji podrzavaju EMU-lacije. ja sam za da se ogranici pristup CS sekciji jer je jednostavno previse ljudi u CS vodama. iskreno se nadam da se nece ista stvar dogoditi sa CS-om kao i sa EMU reciverima, skoro pa totalni MRAK :emoticon-0132-envy::emoticon-0132-envy::emoticon-0132-envy:!!!!!

5. paradox_

paradox_ Elite User

Punkte für Erfolge:
    0

nazalost,to se nece spreciti ogranicavanjem pristupa u nasem delu foruma!postoje hiljade drugih foruma gde se dolazi do potrebnih informacija!a nije u tome ni to vise poenta,dovoljno ljudi vec je upoznato sa cs-om,svako od nas ima poznanike i kolege kojima ce preneti potrebno znanje!zalosno u svemu je pohlepa koja se uvukla u ljude!sve gledamo da materijalizujemo,i tu se nece nista promeniti!u takvom vremenu zivimo!u primeru naseg hobija,covek je neizmerno sretan kada sve te kanale moze da ima dostupne,vec nakon nekog vremena pocinje to da posmatra iz drugacijeg ugla!mogao bih sada to i da unovcim!!!i tu prestaje vise hobi!i tako to ide,od njih 100,90 njih ce vec nakon mesec dana poceti sa biznisom!imam par primera u lokalu,kod mene,pokazes coveku i pomognes mu i nakon kratkog vremena cujem vec posao cveta!jos ispadnem budala na kraju!i naravno da ce se jednom ovome stati na kraj!

amra1999 gefällt das.
  6. amra1999

amra1999 Ist gelegentlich hier

Punkte für Erfolge:
    0

Potpuo te shvatam i delim tvoje misljenje..Veliki pozdrav:good:

7. Borko23

Borko23 VIP

Punkte für Erfolge:
    113

Ti si srecan kad mozes neke kanale za dzabe da gledas, a oni samo gledaju kako lovu da uzmu. Nek idu bitange u firme da rade!

8. Topi51

Topi51 Ist gelegentlich hier

Punkte für Erfolge:
    0

Zdravo Zemljac

Vidim da se ljutite na takve Ljude potpuno vam dajem za pravo,ali na primer kao ja ja nemam pojma sa tim stvarima a hteo bi licno nesto za sebe da napravim. To sad izgleda da necu moc doc do informacija od vas koji imate znanja i iskustva. Eto primera radi ja sam kupio DM800 i sada da bi rado daga ozivim kako da dodjem do info jer jasam lajik za te stvari Koji soft i Ccc da mu instaliram dabi mogo da nesto gledam. Ako mozete ili ako hocete da mi pomognete bio bi va zahvalan.Pozdrav od mene Topi

9. murati

murati Super-Moderator Digital Eliteboard Team

Punkte für Erfolge:
    113
    Beruf:
    Reitten

Zdravo Topi Jarane...

evo pogledaj ovde

Dieser Link ist nur für Mitglieder!!! Jetzt kostenlos Registrieren ?

samo nastavi tu dalje sa Pitanjima,i bice sve u redu...:good:

Borko23 gefällt das.

Diese Seite empfehlen