1. Diese Seite verwendet Cookies. Wenn du dich weiterhin auf dieser Seite aufhältst, akzeptierst du unseren Einsatz von Cookies. Weitere Informationen

Blue ****** Card

Dieses Thema im Forum "Turkish" wurde erstellt von ka4, 8. Mai 2011.

1. ka4

ka4 Freak

Punkte für Erfolge:
    28
    Selam Arkadaslar,
    bir tane blue ****** card almak istiyorum almadan önce aranizda kulanan varza bir fit back versin degermi dige lütfen paramizi cöpe atmayalim

simdiden tesekürler

2. phantom

Nervigen User Advertisement

3. fun2010

fun2010 Ist gelegentlich hier

Punkte für Erfolge:
    0
    AW: Blue ****** Card

arkadasim ,

söyle söyleyeyim , bende bu kart yok ama zamaninda buna benzerleri vardi bunlardan kullanmistim , bunlarin hepsi para tuzagi , bugün Blue...bilmem ne yarin Black....bilmem ne olur , elindeki Patlar cöpe de atmaya kiyamazsin , bir kösede TOZLANMAYA birakirsin , bir süre baktirirlar sana bu kart ile sonra KARTIN Sifreleri nedense bulunmaz olur internette arkasindan kisa bir sessizlik ve birde duyarsin yeni bir kart cikmis o aciyormus hadi oraya hücüm , yani Sonuc hep senin cebindeki parayi almaya calisirlar ve cogu zamanda basarirlar , benden tavsiye böyle Kartlara para verme ! inan Parana yazik.. tabi yinede Karar senin.

4. vipteam

vipteam Ist gelegentlich hier

Punkte für Erfolge:
    8
    AW: Blue ****** Card

1 ay sonra kapanacak cw ler ama novada kullanacagim dersen alabilirsin.
    kapanmayacak olsa bence degerdi. haftada 1 sifre degisiyor. en azindan 4-5 gün server sorunsuz full calisiyor serveri rahatlatiyor.
    secim senin. irdeto da bu karta kayit edilebilir gibi geliyor bana.
    ama ne zaman cikar bilinmez

Diese Seite empfehlen