Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Blue ****** Card

ka4

Freak
Selam Arkadaslar,
bir tane blue ****** card almak istiyorum almadan önce aranizda kulanan varza bir fit back versin degermi dige lütfen paramizi cöpe atmayalim

simdiden tesekürler

AW: Blue ****** Card

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

arkadasim ,

söyle söyleyeyim , bende bu kart yok ama zamaninda buna benzerleri vardi bunlardan kullanmistim , bunlarin hepsi para tuzagi , bugün Blue...bilmem ne yarin Black....bilmem ne olur , elindeki Patlar cöpe de atmaya kiyamazsin , bir kösede TOZLANMAYA birakirsin , bir süre baktirirlar sana bu kart ile sonra KARTIN Sifreleri nedense bulunmaz olur internette arkasindan kisa bir sessizlik ve birde duyarsin yeni bir kart cikmis o aciyormus hadi oraya hücüm , yani Sonuc hep senin cebindeki parayi almaya calisirlar ve cogu zamanda basarirlar , benden tavsiye böyle Kartlara para verme ! inan Parana yazik.. tabi yinede Karar senin.

AW: Blue ****** Card

1 ay sonra kapanacak cw ler ama novada kullanacagim dersen alabilirsin.
kapanmayacak olsa bence degerdi. haftada 1 sifre degisiyor. en azindan 4-5 gün server sorunsuz full calisiyor serveri rahatlatiyor.
secim senin. irdeto da bu karta kayit edilebilir gibi geliyor bana.
ama ne zaman cikar bilinmez

Zurück
Oben