Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Barry Allen

AW: Barry Allen

brko probacu ja sada malo ce da traje sad krecem pa cu da javim da li nettv radi bez problema.Pozdrav
---------------------------------------------------------
Blokira i dalje:diablo:
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Barry Allen

stavio sam na dm800 se A8P i prepravio na orginal,zatim sam stavio zadnji image od newenigma oe2.0 i nesmem da se pozalim sto se tice nettv,otvara za 1-3 sec a sad momentalno ve skoro pola sata radi i nije jos nikako zablokiralo.
javljam u slucaju da zablokira.

----------------------------------------

nakon 45 min je box radio i mogao sam bez problema da prebacujem kanale!!!:ja
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Barry Allen

Sony stavi jednu listu sa manje kanala. Recimo jedno 130 koji su najbolji stavi referencu koja pocinje sa 1:0 i dalje i otvaraceti jos brze. Garantujem. Javi u svakom slucaju dalje. Pozdrav iz Zagreba
 
AW: Barry Allen

Ja sam vec probao Problem je u ram memoriji samo neznam kako je to openpli pre resio ali sa barry allen nece ici.Pozdrav
 
AW: Barry Allen

ja nisam ni stavljao barry allen nego samo na normalnu newenigma sam probao i mogu reci da sam zadovoljan,qbrko hvala za info pa cu i to da probam.
pozz
sony
 
AW: Barry Allen

Ajde sony drago mi je. Mora biti u flashu. Ostavi citavu noc na jednom kanalu. I vidjeces sutra bez problema. Pozdrav za sve
 
AW: Barry Allen

@brko
mozes li napisati referencu za Newnigma2 sa kojom otvara brzo.
pozzz
 
AW: Barry Allen

Mozes da probas
1:0:1:0:0:0:820000:0:0:0:
1:0:1:0:0:0:0:0:0:0:
1:0:0:0:0:0:0:0:0:0:
Ja cu da javim opet za sat vremena stavio sam ponovo u 22:00 i ne diram do 23:00 pa da vidimo.Pozdrav
 
AW: Barry Allen

Posle 45 minuta blokira imam 130 kanala u listi ako nekom ide nek kaze koja newnigma ja sam probao na
newnigma2-stable-lean-dm500hd-v4.0.1
 
AW: Barry Allen

ja sam stavio na ovu referenzu 1:0:1:0:0:0:820000:0:0:0: a newenigma mi je isto kao kod tebe siki 4.01 samo sto je na 800 se.
@brko jos nisam probao celu noc da pustim ali cu to veceras da probam pa cu da javim sta je bilo.
 
AW: Barry Allen

Ja se izvinjavam ne znam koja razlika izmedju jucer i danas mada pada kisa kod mene i nettv radi preko newnigma2. Danas opet isti image i sve radi kako treba. Napravicu backup pa cu postaviti. Hvala brki sto nam otvorio oci:323: Lep provod u ZG brko
 
AW: Barry Allen

Nema zime siki. Ajde da si napravio. Mozda mu juce nisi dao automatsku ip adresu nego si izabrao sam manuelnu. To je mene zajebavalo. Samo me interesuje jeli ti trza ili stane nakon sata. Jer znam da su ovi sa newenigma radili poboljsanje za stream. Pozdrav i javi kako ide
 
AW: Barry Allen

Moracu opet da vas razocaram posle test opet blokada neznam da li si ti sony to dobro isprobao moras risiver da ostavis sat vremena na jedan kanal i nesmes nista da diras na daljinskom ako tako ne blokira onda za vas risiver ima poseban image sto ne verujem.Pozdrav
 
AW: Barry Allen

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

@siki78 kolega samo da javim da sam od sinoc u 21:30 pustio Pink kanal da mi radi i samo TV ugasio i jutros kad sam ustao sve je bilo OK i mogao sam normalno da prebacujem kanale.
Sve je kao i prije,,,,Hvala brko.....:dfingers:
 
Zurück
Oben