1. Diese Seite verwendet Cookies. Wenn du dich weiterhin auf dieser Seite aufhältst, akzeptierst du unseren Einsatz von Cookies. Weitere Informationen

Apple, probleme me iPhone 4

Dieses Thema im Forum "Tel. Celular" wurde erstellt von Bessat, 16. Juli 2010.

 1. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.512
  Zustimmungen:
  725
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  “Apple” ka nisur një fushatë mbrojtëse për t’i bërë ballë problemeve me marrjen e sinjalit që ka aparati i ri i saj iPhone 4.
  Kompania e Steve Jobs ka thirrur papritur një konferencë për ditën e nesërme, ku pritet të diskutohet problemi në fjalë, i denoncuar nga mijëra përdorues.

  Në ditët e fundit, modeli i fundit i “mollafonit” ka marrë kritika të ashpra nga Consumer Reports, e njohur ndryshe si bibla e konsumatorëve amerikanë, pikërisht për problemet që kanë të bëjnë me antenën.

  Kjo është bërë shkak që kompania të shqyrtojë hipotezën e tërheqjes së modelit, që do t’i kushtonte 1.5 miliardë dollarë dhe që në bursë ka ndikuar tashmë në aksionet e saj.
   
  #1

Diese Seite empfehlen