Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Antena i signal?

AW: Antena i signal?

PARDOOOOON!

pogresio sam naravno, imama 16 ulaza to su dva reda po 8 pa sam pogresno napisao!
Prikljucki su uredu.

Pozzz
 
AW: Antena i signal?

prvo proveri dali ti rade svi bandovi na polarizacijama i satelitima,znaci proveri po jednu frekvenciju na svakom satelitu,LB Vertikalno,HB Vertikalno,LB Horizontalno i HB Horizontalno!ako na nekoj neradi onda nisi dobro povezao!
 
AW: Antena i signal?

Anntena sa LNB's i multiswitch su u redu! Problem je u jednu sobu ima signal , ali kad prikljuci receiver u drugo sobi nema signal! Problem postoji od multischalter do sobe di ne stigne pravi signal ... :ja
 
AW: Antena i signal?

Mozes li da postavis ovde sliku od tvog multisaltera, tacno da se vidi kako si prikljucio
 
AW: Antena i signal?

ako tako kazes,da je to dobro povezano,onda uzmi kabal i direktno prikljuci sa tog izlaza gde kazes da je problem sa resiverom pa vidi onda dali radi!ako neradi,znaci ili nije dobro povezano ili crko multisalter,trece nema!
 
AW: Antena i signal?

uzmi jedan kabal nezavisno od svih tih kablova sto imas,nadji u podrumu,uzmi od komsije i sl.i zasrafi ga diretno na taj izlaz na multisalteru sto kazes da je problematican a drugi kraj zasrafis na resiver,isprobaj tako sa svakim izlazom!
 
Zurück
Oben