Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Akta VS Digi

dragon96

Newbie
Registriert
16. Juni 2009
Beiträge
10
Reaktionspunkte
0
Punkte
21
Salut
Am si eu o intrebare catre experti nostri.
A fost Digi cu Max Tv vreodata impreuna?Un prieten mi-a dat cartela Max acum doi ani.Anul trecut a plecat in State si acuma zice ca ii vine sa plateasca factura de la Digi ptr.Akta.Intrebarea mea este au fost vro-data impreuna Digi cu Maxu?Problema e ca nu vrem sa o stresam pe socrasa cu facturi neachitate.Ca soacrasa e in tara.Vrem numai sa renuntam la contract.
Cu asta doresc un AN NOU FERICIT la toti din coltul romanesc si ma bucur ca egista acest bord.
 
AW: Akta VS Digi

Sal

Eu stiu ca nu au avut nimic impreuna in afarä de concurenta
Cel mai indicat e sa ii contactezi pe cei de la Digi telefonic si sa le ceri informatia asta

mfg. si un AN NOU FERICIT länga cei dragi
 
AW: Akta VS Digi

salut! nu au fost deloc impreuna...dar s-ar putea ca ´´soacra´´ (sau cine o fi) , sa fie indus(a) in eroare pt ca facturile vechi de MAX se livrau cu sigla DCS (Digital Cable Sistems)---de acolo si numele proviederului DCS
eu zic sa va uitati mai atent la ea si vedeti daca nu e o ´´inducere in eroare´´
salutari
 
AW: Akta VS Digi

Multumesc de raspunsuri.
Asta i-am spus si eu prietenului meu.Ca eu ii stiu de concurenti nu de parteneri.Dar el a stat in tara pina anul trecut si spune ca au fost.Treaba cu sunatul la Nr. de telefon de pe factura e ca aici in Germany cu null achtundert achzig nr. Ii spune din state ca nu poate accesa apelu la acel numar.I-am trimis linkul de la Akta unde se poate contacta si prin m-ail.
Va multumesc inca odata ptr. raspunsuri. Si LA MULTI ANI la toti !!!!:emoticon-0150-hands
 
Zurück
Oben