Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

ACiL YARDIM LÜTFEN

askim01

Newbie
SELAM ARKADASLAR

YARDIM SEVEN ARKADASLARIN YARDIMINA iHTiYACIM VAR BEN ASTRA 23 DERECEDEKi TÜRK KANALLARINA KABEL DEUTSCHLAND DAKi VE TELECLUB VE SELECK KiNO 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - LERE VE LiG TV YEDE NASIL BAKABiLiRiM BEN ( Clarke-Tech HD 5000 ) ALDIM NASIL PECHTHEN EDiLiR BiLEMiYORUM BU KONUDA HiC BiR BiLGiM YOK YAPMAK iSTiYORUM YAPAMIYORUM BiR KACTANE PACHT BULKÜM AMA BiR TÜLLÜ KANALLARI GÖZTERMiYOR HERHALDE YANLIS KEYLERi VERiYORUM BiLEN BiRiSiNE SORMUSTUM BANA DEDiKi 50 euro VER BÜTÜN KANALLARA BAKARSIN DEMiSTi BENDE KABUL ETMEDiM 50 euro COK TEDiM

EYER BiLEN ARKADASLAR VARSA ALLAH RIZASI iCiN YARDIMCI OLMALARINI iSTiYORUM VE YANLIS YERE YORU ACISSA BEHISLAMALARINI iSTiYORUM SiMDiDEN TSKLER

AW: ACiL YARDIM LÜTFEN

selamlar....

keyleri istedigin kadar ver olmaz...iyiki 50 euroda vermemissin, ordaki kanallar bir kac ay evveline kadar gösteriyordu, simdi sifreleme sistemi degisti ve bütün kanallar kapandi...patchen yap, keyleri ver bir fayda etmez, ya abone olcan ya sharing yapcan suan icin....

burayi oku senin receiverin icin....>>>>
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

tskler kardes ama anlamadigim bir konu var SHARiNG yapacaksin diyorsun o nedemek anlamadim bana tam anladirmisin RECEiVERLER üzerine hic bir bilgim yok ve hic anlamam

yardimci olursaniz memnun olup yardim eden arkadaslara dua ederim

sharing>>>>internet üzeri orjinal karti paylasmak demek, yani bir kisi ödüyor, abone oluyor....10 kisi onun üzerinden izliyor kanallari....

forumu gezersen biraz, umarim almancan var...bütün detaylar yaziyor sharing icin....

sharing yapman icin internet baglantisi receiver lazim....

kardes yardimci oldugun icin senden allah razi olsun ve neyazikki ben RECEiVERYi yeni aldim ve internet koblosu baylanti yeri yok bilmis olsaydim senin dediyin gibi RECEiVER alirdim ama artik gec oldu ve bir ricam daha olacak TELECLUB kanali varmis

yani BU

bu kanal hangi yönder cikiyor herkeze sordum bilmiyoruz dediler bilende söylemiyor ve internet sayfalarinda 1 aydir ariyorum ( teleclub Frekans ) bulamiyorum

tskler

IMG Removed bu buttonu arada bir kullan yardim eden olursa, hosuna giden yardim varsa tikla üstüne....TELECLUB kanali digital yayindan kalkmis onun yerine premiere gecmis ondan bulamiyorsun eski yeri astra 19,2°....

buraya bak>>>>

cok eskiden varmis bu kanal...google`ye verseydin aradigin seyi bulurdun kardes....

tskler kardes cok yardimci oldun ve bana inanmayacaksin ama sana birsey söyleyeceyim aksam bir arkadasin evine gitmistim ve ondada benim RECEiVER nin aynisi var yanliz internet kablo baglantisi yok ve o arkadasda 100 euro vermis birine RECEiVER yi pacht hen etmek icin astra23 deki türk kanallara bakiyor yanlis LiG tv haric ve bana dediyine göre RECEiVER yi usb ile ayar yapmis nasil yaptigini bende anlamadim dedi bana

tskler

receiverin usb yerine IMAGE yüklemistir....ama kusuruma bakma senin daha dogru sizin receiverlerdenhic haberim yok....ama ben yinede elimden geleni yapacam....

bunlari yapmadan evvel datanbase `e üye oluyorsun....ordan firmware, yani imagi indiriyorsun senin receiver icin...sonrada asagida yazanlari bir bir yapiyorsun....

Setting speichern:

Receiver und PC mit einem Nullmodemkabel verbinden.

Receiver einschalten.

STBTool starten

Port wählen

Channells auswählen

Upload markieren

Browser anklicken und Ordner wählen wo die Settingdatei gespeichert werden soll

Connect anklicken, warten bis die Verbindung aufgebaut wird

Start anklicken und auf Ende warten

Soft einspielen:

Receiver und PC mit einem Nullmodemkabel verbinden.

Receiver einschalten.

STBTool starten

Port wählen

Firmware auswählen

Download markieren

Browser anklicken und die Soft wählen

Connect anklicken, warten bis die Verbindung aufgebaut wird

Start anklicken und auf Ende warten

Anschließend Setting und bei Bedarf Keys einspielen, den gleichen Ablauf folgen wie beim Soft einspielen!!!

kardes cok özür dilerim seni herhakde sorularla vazla SIKMAYA basladim galiba ginede bana yardimci oluyorsun allah senden razi olsun

bunlari yapmadan evvel datanbase `e üye oluyorsun

datanbase ye nerden üye oluyorsun ve nasil ?

biraz önce gine arkadasin evinden geldim KANALLARA iyi baktim türk kanallari ASTRA 23 den ve EUROBiRD 9 A at 9 E den cikiyor yani asadaki vermis oldugum internet sayfasindaki yerde
29vijnp.jpg

birtüllü anlamis deyilim kardes nasil yapti o kisi arkadasin receivesini ve Telefon ettim hemen o kisiye 100 euro diyor baska birsey demiyor bende o parayi vermek istemiyorum

amaba bu konuda senin bir bilgin varmi KABELKiOSK dan kardes

saygilar

Link veralten (gelöscht) datenbase`e bu linkten giriyorsun...üye oluyorsun...lazim olan seyi indiriyorsun....

ayip ediyorsun....SIKMAK ne demek...görevimiz...elimden gelen yardimi yaparim!!!!

gercekten hic bir bilgim yok senin receiver hakkinda...yoksa yardim ederdim...

senin arkadas diablo modülle bakiyor kabelkioska...

kardes diyorsunki arkadasin kabelkiosk a diablo modulu ile bakiyor

hayir modul filen yok arkadasdaki RECEiVER benim receiver nin aynini yani ( CTECH 5000 HD)...

o kisi yani receiver yi yapan kisi kendi usb nin icine daha önceden programlarini hazirlamis RECEiVERLERi pacht hen olacak kisilerin usb sini dakip 2 dakkada receiver ye yüklüyor 100 euro yu alip gidiyor yapan kisi profesiyonel olmus

saygilar

yapmakta serbestsin, ama gercekten 100 euroda cok, yani...hem garantisi yokki, kapandiginda...herseferinde o adamimi cagircan 100 euro vercen....

bence forumu gez oku, ögren, yap...verme para...selamlar

Zurück
Oben