Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

3D u porastu

Registriert
8. März 2009
Beiträge
5.760
Reaktionspunkte
4.965
Punkte
373
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
3D u porastu

Prema američkom istraživaču tržišta IMS RESEARCH do kraja godine više od 50 TV operatera će nuditi 3D programe. Za narednih 18 mjeseci očekuje se da će 75% TV programa biti u 3D. Do 2014 godine 9% TV kućanstava će imati 3D televizore, a u SAD-u čak 40%. U naredne tri godine 41% Nijemaca će kupiti 3D uređaj. 3D filmovi koji se prikazuju u kinima mogu se gledati samo pomoću specijalnih naočala.
 
AW: 3D u porastu

@borko

da li treba 3d receiver za ti kanali ili dovoljno obican hd receiver.
unapred hvala

pozdrav
 
AW: 3D u porastu

Koliko je meni poznato potreban je samo HD resiver. Sto se tice 3D tehnike ja bi tu malo pricekao, posto uvek nesto novo izlazi. Sad izlaze i televizori za koje uopste nisu potrebne naocare. Naocare nisu bas tako i jeftine a ni udobne. Familija sa dvoje dece treba 4 komada, a sta ako jos gosti dodju. kostaju te vise naocare nego TV.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: 3D u porastu

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

trazi cu po 20€ ulaz svakome ko hoce da gleda. ;)

imao sam namere da menjam tv. pa imao interes na 3d tv. sada neznam videcu mozda cu uzeti sebi jedan u jesen ako nemoram receiver menjati.

ponovo hvala na odgovoru @borko
 
AW: 3D u porastu

ja sam gledao najeftinije naocale kostaju oko 120€ onda bi mogao naplacivati ulaz i 50€ a sto je rekao Borko tu bi se tebalo stvarno malko pricekati opet ce izaci nesto novo a televizori sa 3D su i prskupi
 
Zurück
Oben